Мета конференції:

Обговорення питань, пов'язаних з проблемами та перспективами впровадження новітніх розробок і технологій, спрямованих на попередження виникнення надзвичайних ситуацій, мінімізацію наслідків у галузі цивільного захисту, обмін досвідом та пошук нових граней наукового співробітництва, вирішення проблем надзвичайних ситуацій, які виникають у сучасному світі і створюють глобальну небезпеку для людства.

У роботі конференції передбачається участь фахівців, наукових, науково-педагогічних та практичних працівників з України та інших країн світу.

Під час роботи конференції буде проведено пленарне засідання та організовано роботу тематичних секцій.

Підписано контракт з компанією Trans Tech Publications Ltd (Zurich, Switzerland) scientific.net про публікацію матеріалів Міжнародної науково-практичної конференції «Problems of Emergency Situations» (PES-2024) в індексованому періодичному виданні. Статті учасників конференції, що відповідають встановленим вимогам, вийдуть окремим томом в науковому журналі, індексованому у Scopus Materials Science Forum, Solid State Phenomena, Defect and Diffusion, Key Engineering Materials

Напрямки роботи конференції:

  1. Запобігання надзвичайним ситуаціям.
  2. Моніторинг та управління у сфері цивільного захисту.
  3. Реагування на надзвичайні ситуації та ліквідація їх наслідків.
  4. Хімічні технології та інженерія, радіаційний та хімічний захист.
  5. Екологічна безпека та охорона праці.